• Nábytek na zakázku
  • Nábytek na zakázku
  • Nábytek na zakázku
  • Nábytek na zakázku
  • Nábytek na zakázku
  • Nábytek na zakázku

Kvalitní a levné kuchyně na míru Brno, Praha, Vyškov

Uvažujete o nové kuchyni na míru? Chcete mít originální a moderní kuchyni na míru přesně dle Vašich představ? Pak jste tu správně!

Výroba kvalitních kuchyní na míru je naší specializací. Působíme především v Jihomoravském kraji. Váš kvalitní a levný nábytek na míru, kuchyně na míru  zrealizujeme převážně pro Brno, Vyškov. NOVĚ TAKÉ V PRAZE a okolí.

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyně na klíč. Od 3D návrhu Vaší nové kuchyně, výměnu a odvoz staré kuchyňské linky, dále pak řemeslné práce spojené s montáží nové kuchyňské linky (elektrika, obklad, voda, drobné zednické práce) až po výrobu, dovoz a montáž Vaší nové kuchyňské linky.

Zaměřujeme se na proměny, rekonstrukce kuchyní na míru i na výrobu zcela nové kuchyně ušité na míru zvolenému prostoru, Vám i Vaší peněžence. Zajišťujeme také revitalizaci původní kuchyňské linky, výměna dvířek či pracovní desky. Zcela v souladu s naší misí, vyrábět nábytek na zakázku kvalitně a levně, proto je samotný 3D návrh kuchyně, zaměření kuchyně a kalkulace zcela zdarma.

Velmi rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu, barvy pro Vaši novou kuchyň i uspořádání jednotlivých skříněk za účelem co nejlepšího využítí prostoru.

Snažíme držet krok s modermími trendy v dynamickém vývoji technologií úprav povrchů a designu materiálu. Rovněž se velmi rádi pouštíme do originálních a unikátních kuchyní (moderní, sektorové a rustikální) dle přání zákazníka co se týče kombinací přírodního a moderního materiálu (dřevo, cihla, kámen, kov). Případné lehké řemeslné práce, které jsou nezbytné pro výrobu tého unikátní kuchyně jsme také schopni zajistit. 

Výroba kuchyní na míru na klíč

Dále jsme schopni zajistit výrobu Vaší kuchyně na míru na klíč. Zajistíme řemeslné práce jako obkladačské, elektrikářské, instalatérské práce pro Vaši kuchyň. Odpadnou Vám tak starosti se sháněním dobrých a spolehlivých řemeslníků. Vše vyřešíme. Zakázková výroba kuchyní na míru

Pokud tedy máte chuť a odvahu se odlišit a mít originální kuchyň snů, která vzbudí emoce vaše, vašich známých a přibuzných. Tak dejte vašemu tvůrčímu talentu a fantaziím průběh. Zavolejte nám a nechte si vyrobit dokonalou kuchyň na míru!

 

Infolinka

Potřebujete bližší informace? Kontaktujte nás na tel.

+420 773 234 840

nebo na e-mail přes kontaktní formulář.

  • zakázková výroba nábytku a kuchyní na míru
  • návrhy a cenová nabídka zdarma
  • vestavné spotřebiče od renomovaných firem
  • doba realizace do 2 - 4 týdnů